Novinky & aktualizace

Akvizice společnosti ETANCO CZ s.r.o

10.12.2019

Vážení obchodní přátelé, S radostí vám oznamujeme, že skupina Gunnex (obrat 40 mil. Euro), dne 27.11.2019 dokončila akvizici společnosti ETANCO CZ s.r.o, tradičního dodavatele spojovací a kotevní techniky, od skupiny ETANCO France (obrat 205 mil. Euro). Tímto krokem dochází ke sjednocení prodeje výrobků ETANCO na českém a slovenském trhu, pod novou společnou obchodní značkou „ETANCO by Gunnex“ a skupina Gunnex pak bude značku ETANCO na těchto trzích výhradně zastupovat. Obchodní týmy ETANCO CZ, Gunnex CZ a Gunnex SK se tak těší na další spolupráci v novém nastavení, které nabídne širší kompletní sortiment spojovacího a kotevního materiálu, ještě lepší servis a technickou podporu. Na níže uvedeném odkazu si můžete udělat obrázek o výrobně obchodní skupině Gunnex: https://vimeo.com/377260822  Přečíst »

Akvizice společnosti ETANCO CZ s.r.o

Fasády ISOLALU + RHC

09.07.2019

Systém pro horizontální upevnění - systém úhelníků ISOLALU+ RHC umožňuje vodorovnou montáž hliníkových profilů na podkladní stěnu. Přečíst »

Fasády ISOLALU + RHC

SECURITE

07.08.2017

Systémy ochrany proti pádu z výšky a do hloubky Přečíst »

SECURITE

Marcovis Eisys

22.04.2016

Marcovis Eisys je regulační šroub, který lze s výhodou využít při rekonstrukci stávající fasády. V případě kdy je zachováno stávající izolační souvrství, lze rychle a snadno vytvořit odvětranou zavěšenou fasádu s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi. Vhodné pro objekty do výšky 6 m. Pro vyšší objekty je vhodné využít obdobný systém Aleisys. Přečíst »

Marcovis Eisys
  • 1